Kartal Otel Kartalkaya

Kartalkaya

Kartal Otel

Bolu – Kartalkaya’da yer alan ve kış aylarında kayak yapma olanağı sunmaktadır. Otel 2 Blok halinde oluşan 160 oda ve 500 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.LİFTLER VE PİSTLER: Kar kalitesi ve pistlerin bakimında Türkiye’de öncü olan tesisimizde toplam uzunluğu 20km olan 2 adet başlangıç, 3 adet kolay, 4 adet orta, 3 adet zor olmak üzere toplam 12 pist bulunmaktadır.

Ayrıca Avrupa standartlarindaki SNOWPARK’ımız ileri derece snowboard ve kayak yapan misafirlerimize hizmet vermektedir. Kayağa yeni başlayan küçük misafirlerimiz için Kartal Kayak Akademisi eğlenceli bir öğrenme ortami sunar.

 

Hava şartlarına bağlı olarak açılmayan liftlerden otelimiz sorumlu değildir.

Tesiste hizmet veren açık hava alanlarının kullanımı hava şartlarına bağlıdır.

Kartal Chalet dışındaki hiçbir kapalı alanda evcil hayvanlar kabul edilmez.

Müşterilerin yemek hakkı otele gelip odaya yerleştikleri ilk gün akşam yemeği ile başlar  çıkış günü ise öğle yemeği ile biter..

Çıkış gününde 12:00’yi geçen geç çıkışlarda bir gecelik rezervasyon bedeli uygulanır.

Otele dışarıdan yiyecek, içecek (alkollü veya alkolsüz) v.b. maddelerin getirilmesi ve belirtilen yerler dışında sigara içilmesi yasaktır.

Tesise verilen hasar ve tahribatlar, hasarı yapan tarafından karşılanır.

Tüm liftler otel misafirlerine  ücretsizdir.

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilir

cretsiz Aktiviteler

Tavla

Ücretli Aktiviteler

Bowling

Bilardo

Video Oyunları

Pistler

Tesiste toplam uzunluğu 28 km olan 2 adet başlangıç pisti,3 adet kolay pist,4 adet orta pist,3 adet zor pist olmak üzere 12 pist bulunup 5’i zirveden 1. Etaba, 4’ü ise zirveden otele inmektedir. Kapasitesi toplamı 6.000 kişi / saat’tir.

Yeşil Lift (Chairlift – 700 m) ? Resuldede 1-2 (Ski-Lift – 600 m)

Çamçukuru Lift (Chairlift – 650 m) ? Kazankaya (Ski-Lift – 650 m)

İnekçayırı 1-2 (Ski-Lift – 900 m) 2 Baby-Lifts

Köroğlu Lift (Ski-Lift – 1200 m)

Kapalı yüzme havuzu, sauna, türk hamamı, jakuzi, fitness, kapalı otopark, mini club (4 -7 yaş) ücretsizdir.

Kayak & Snowboard kiralama, kayak ve snowboard dersleri, video games, bilardo, bowling, , masaj, fotoğraf servisi, doktor, CMorino Kartalkaya,Tepe Cafe ve Flame Mountain club ücretlidir.

Liftler ve Pistler
Kar kalitesi ve pistlerin bakimında Türkiye’de öncü olan tesisimizde toplam uzunluğu 28 km olan 2 adet başlangıç, 3 adet kolay, 4 adet orta, 3 adet zor olmak üzere toplam 12 pist bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa standartlarindaki SNOWPARK’ımız ileri derece snowboard ve kayak yapan misafirlerimize hizmet vermektedir. Kayağa yeni başlayan küçük misafirlerimiz için Kartal Kayak Akademisi eğlenceli bir öğrenme ortami sunar.

 

 

 

 

Kartal Otel Kartalkaya Otel Olanakları

Fiyatlar / Kampanyalar

Kartal Otel Kartalkaya

Kartalkaya

PAYLAŞ

Tesis Bilgileri

Adres : Kartalkaya / Bolu
Telefon :
E-posta :