Ağaoğlu My Mountain Uludağ

Uludağ

Ağaoğlu My Mountain Uludağ

Sıcacık bir kış tatiline hazır mısınız? Ağaoğlu My Mountain Uludağ sıcacık bir kış masalını yaşatmak için misafirlerini ağırlıyor. İsterseniz karlar altında tesisin kapalı havuzunda keyif yapın isterseniz Uludağ’ın zirvesinde kayak keyfi! Bir kış tatilinden ne bekliyorsanız hepsi Ağaoğlu Hotel Uludağ’da.

Genel bilgiler

Tesiste yetişkin havuzu, çocuk havuzu, ana restoran, konferans ve toplantı salonları, sauna, fitness center, mini club, oyun odası (oyun salonunda kağıt oyunları, tavla, v.s.), lobby alanında kablosuz internet, telefon & faks, çocuk bakıcısı, butik, gümüş, hediyelik eşya, fotoğraf, bilardo, kuaför, masaj, çamaşırhane, internet odası, kayak & snowboard malzemeleri, kayak dersi ve telesiyej kullanımı, ambulans ve doktor hizmetleri sunulmaktadır.

171 adet standart oda, 5 adet Family oda, 12 adet junior family oda ve 8 adet dublex oda bulunmaktadır.

Odalarda WC/banyo (küvet), 4 dilde (TR, RUS, İNG, ARP) merkezi yayın, LCD TV, direkt telefon, merkezi ısıtma, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Standart Odalar 171 (2 Adet engelli odası dahil) Tamamı manzaralıdır. Ortalama 30 m² büyüklükteki odalarda çift kişilik 1 yatak ve tek kişilik 1 yatak mevcuttur.76 adet oda dağ manzaralı; 95adet oda 1’ci oteller bölgesi manzaralıdır. Standart odalardaki maksimum yatak sayısı ilave yatakla 2+1+1 dir.

Family Odalar Otelimizde 7 adet Family odası bulunmaktadır. 2 adet yatak odası bulunan ( 22 m2 +22 m2) toplam 44m² 2 oda; (4.5 m2+4.5 m2) 2 banyo ve ortalama 29.5 m2, 1 salondan ibarettir. Toplamda 76.5 m2 büyüklükteki odalar, oda kapıyla ayrılmış ebeveyn ve çocuk odasından oluşmaktadır. Ebeveyn odalarında çift kişilik, diğer odada 2 ayrı tek kişilik yatak bulunmaktadır. 7 adet oda 1’ci bölge oteller manzaralıdır. Salon odalarda, yatak olan açılır koltuk bulunmaktadır.

Junior Family Odalar 10 adet olan otel odamızın büyüklüğü ortalama 29 m2, salon bölümü 34.5 m2 ve banyo (1 adet banyo 4.5 m2) dahil 68 m2’den oluşmakta ve yatak odası 1 adet çift kişilik yatak ile, salon bölümünde yatak olarak açılan koltuk bulunmaktadır. Odalarımızın manzarası 1’ci oteller bölgesini görmektedir.

Dublex Odalar Toplam 8 adet ve merdiven ile çıkılan üst bölümde 1 adet tek kişilik yatak ile 1 adet banyodan oluşmakta, aşağıda 2 kişilik 1 adet + 1 kişilik 1 adet yatak ile banyo bulunmaktadır. Toplamda alt oda 24.5 m2 üst oda 16 m2 ile, genel ortalama toplamında banyolar (1 adet banyo 4.5 m2 +1 adet banyo 3 m2) dahil kullanım alanı ortalama 48 m2’dir. Bu odalarımız dağ ve oteller bölgesine hakim durumdadır.

18 yaş altı misafirlere alkol hizmeti verilmemektedir.

MİSAFİRLERİN UYMASI GEREKEN KURALLAR 

* Tüm oda, Restoranlar ve genel kullanım alanı dahil, Kar ayakkabısı ve kayak takımı ile dolaşılmaz. *Otelimizde konaklayan tüm misafirlerimizin giriş işlemleri esnasında verilen otel bilekliğini takmaları zorunludur.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

Bütün odalarda günlük 2 adet küçük su ikramı
Full board sistem giriş akşam yemeği ile başlar çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.,

Tüm oda, Restoranlar ve genel kullanım alanı dahil, Kar ayakkabısı ve kayak takımı ile dolaşma yapılmamaktadır !!!

18 Yaş altındaki misafirlerimize alkol verilmemektedir!!! Dışardan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır!!!

Otel Konsepti

Tam Pansiyon Plus 

Ana Restoran

Sabah kahvaltısı Açık Büfe

07:30-10:30

Öğle yemeği Açık büfe 

12:30-14:00

Akşam yemeği Açık Büfe 

19:30-22:00

Gece çorbası

00:00-01:00

Barlar

5 Çayı 

17:00-18:00

Kapalı ve ısıtmalı havuz ➢ Fin Hamamı ➢ Türk Hamamı ➢ Sauna ➢ Fitness Center ➢ Mini Club ➢ Oyun Odası (kağıt oyunları, tavla,okey) ➢ Kablosuz internet wi-fi (genel alanlarda).

➢ Belirtilen saatler dışında tüm yiyecek içecek talepleri. ➢ Bistro bar-cafe ➢ Oda servisi ➢ Çocuk Bakıcısı ➢ Butik ➢ Market ➢ Fotoğraf ➢ Game Center & Bilardo ➢ Aileye özel Türk Hamamı ➢ Çamaşırhane ➢ Kayak &- Snowboard Malzemeleri ➢ Kayak Dersi ➢ Telesiyej ve teleski kullanımı ➢ Ambulans ve Doktor.

 

 Detaylı Bilgi ve Rezervasyon :   Tel  :   03122857111  –  05531111222  

Ağaoğlu My Mountain Uludağ Otel Olanakları

Fiyatlar / Kampanyalar

Ağaoğlu My Mountain Uludağ

Uludağ

PAYLAŞ

Tesis Bilgileri

Adres : Uludağ
Telefon :
E-posta :