Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort

Uludağ

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort

Bursa – Uludağ-2. Bölge

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort Bursa, Uludağ bölgesinde bulunmaktadır. Tesis çocukların da konforunu düşünmekte olup, bebek bakımı, çocuk parkı ve çocuk kulübü hizmeti sunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Arzu ederseniz tesis içerisinde bilardo, masa tenisi oynayabilirsiniz. 28000 m2 alanda kurulmuş olan Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort alkolsüz herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Otel Yenişehir Havaalanı’na 90 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 155 km, Bursa’ya 35 km, İstanbul’a 190 km, Ankara’ya 422 km uzaklıktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı:07:30-10:30
Öğle Yemeği:12:30-14:30
Beş Çayı&Kurabiye:17:00-18:00
Akşam Yemeği:19:30-21:30
Şömine Bar: 09:00-24:00

Gece Snack  00:00-01:00
Okuma Salonu : 10:00-00:00

Covid 19 nedeniyle çıkan genelge ve yasal düzenlemelere göre bazı hizmet alanları sınırlandırılmış yada kapatılmış olabilir.Bazı hizmetler kısmen yada tamamen sunulamayabilir.

Tüm A’la Carte Restoranlar 19:30-21:30 Konaklama süresi içinde bir gün öncesinden rezervasyon kaydı ile geçerlidir. Pazar günleri kapalıdır. Fix menü servis edilir.
Skyfall cafe ücretlidir.
Minibar giriş günü soft içecek doludur ertesi günlerde günlük su yenilenmektedir. Tekrar dolum yapılması istenirse ücretlidir.

Konsept Giriş günü Akşam yemeği ile başlar, Çıkış günü Öğlen yemeği ile biter.

“Tesiste alkollü içecek bulunmamaktadır.”

Bay ve bayan ayrı olan hamam bölümlerinde ise Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi bulunmaktadır.

Masaj bölümünde ise uzman bay ve bayan personeller hizmet vermektedir.

Kapalı yüzme havuzu günün belli saatlerinde sadece bayanlara hizmet vermektedir.(14:00-16:00)

Tesisin bulunduğu Uludağ 2. Gelişim Bölgesinde misafirlerin keyifle kayabiliceği en uzun pist olan Volfram Detachable – Maden Pisti, toplam 7 adet mekanik tesis ve bunlara bağlı 18 ayrı pist bulunmaktadır. Ortak sistem ski-pass kartıyla Uludağ’ın tüm pistlerine tesisin pist alanından rahatlıkla ulaşabilirler.

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort Türkiyenin en iyi yönetilen kayak oteli olarak

QM AWARDS ödülünü almıştır.

Bisiklet Yaz Döneminde mevcuttur.

Ski-pass Satışları, ortak girişim satış noktalarından temin edilmektedir.
Kayak Okulu, kayak dersleri, kayak malzemeleri, ATV, kayak motoru ve skipass ücretli aktivitelerdir.

Uludağ ,Bursa Merkeze 30 Km Mesafede bulunmaktadır. Bölge 1.Yerleşim ve 2.Yerleşim bölgesi olarak ikiye ayrılmış durumdadır. Ve teleferik ile ulaşım imkanı mevcuttur.
Bahsi geçen 1.bölge ve 2. Bölge arasındaki mesafe yaklaşık olarak araç ile yaklaşık olarak 5 dakikalık bir mesafedir. (2.bölgede yer almaktadır.)
Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort Otel Olanakları

Fiyatlar / Kampanyalar

Bof Hotels Uludağ Ski Convention Resort

Uludağ

PAYLAŞ

Tesis Bilgileri

Adres : Uludağ
Telefon :
E-posta :