Amsterdam YILBAŞI – Türk Havayolları ile 4 Gece

Amsterdam

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
Amsterdamİstanbul
AMSTERDAM YILBAŞI ROTASITHY : Amsterdam-Amsterdam | 4 Gece4 YILDIZLI MERKEZE YAKIN OTEL
İSTANBUL – AMSTERDAMYeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından karşılanma ve bizi bekleyen özel otobüsümüzle gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Merkez İstasyon, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zamanınızda Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağı görülebileceğiniz yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Amsterdam Kanalları’nda (20 Euro) güzel bir gezi gerçekleştiriyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz ve sonrasında serbest zaman.

 

2.Gün Tur Güzergahı

Amsterdam
AMSTERDAMGüne otelimizde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Hollanda Harikaları Gezisi (100 Euro) (Rotterdam & Delft & Den Haag & Scheveningen) için hareket ediyoruz. Bu gezimiz için ilk önce Rotterdam’a hareket ediyoruz. Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve Avrupa’nın en büyük limanı unvanlarının sahibi Rotterdam’da tarihi Hotel New York’un bulunduğu yarımadada vereceğimiz fotoğraf molası ile eski liman bölgesi, Euromast Kulesi, “Kuğu” lakaplı Erasmus köprüsü, Kırmızı köprüsü Willemsburg, “Asansör” lakaplı Koningshavenbrug göreceğimiz yerler arasındadır. Farklı mimarisiyle sizi büyüleyecek Rotterdam’ın özellikle Kübik Evlerini unutamayacaksınız. Ardından Delft’i ziyaret ediyoruz. XVI.yy.’da en zengin dönemini yaşamış olan ve son derece büyüleyici bu küçük kentte gerçekleştireceğimiz panoramik gezi sonrası Den Haag’a transfer oluyoruz. Hollanda Eyaleti’nde yer alan Hollanda Krallığı Devleti’nin idari başkenti bu modern şehirde Parlamento Binası ve Barış Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından gezimizin son durağı olan Scheveningen’e hareket ediyoruz. Hollandalıların tatil beldesi olan Scheveningen’de vereceğimiz molada Kuzey Denizi kıyısındaki ünlü sahil şeridini gördükten sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 

3.Gün Tur Güzergahı

Amsterdam
AMSTERDAMOtelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Hobbit Köyü & Kuzey Hollanda Gezisi (125 Euro) (Giethoorn & Breezanddijk – Enkhuizen) için hareket ediyoruz. İlk olarak Amsterdam’ın kuzeyine doğru yola çıkıyoruz. Adının anlamı “keçiboynuzu” olan ve tarihi XII. Yüzyıla kadar dayanan masalsı kasaba Giethoorn’da muhteşem bir geziye başlıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz tekne turu ile adeta masalsı evlerin arasından geçerken tarihin derinliklerinde kaybolacaksınız. Ardından kuzeye doğru yolculuğumuz devam ediyor. Breezanddijk-Afsluitdijk üzerinde fotoğraf molası veriyoruz. 35 km uzunluğundaki 1933 yılında inşası tamamlanan Kuzey Denizi ve Zeuiderzee Körfezini birbirinden ayırarak IJsselmeer Gölü’nün oluşmasını sağlayan bu noktada eşsiz fotoğraflar yakalama imkânı bulacaksınız. Ardından güneye doğru yolculuğumuza geçiyoruz. Bu güzergâh üzerinde tarihi çok eskilere dayanan bir liman şehri olan Enkhuizen şehir gezisi yapıyor ve burada kısa bir mola veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

 

4.Gün Tur Güzergahı

Amsterdam
AMSTERDAM2022 yılının son gününe otelimizde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam  Gezisi (90 Euro) için hareket ediyoruz. Marken kasabasında balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Sonra şirin bir sahil kasabası olan Volendam’a hareket ediyoruz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ardından bir sonraki durağımız yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans. Yel değirmenlerini görme ve fotoğraf çektirme fırsatına sahip olacağımız bu turun ardından gezimizin son noktası olan Zaandam’ı cazibe merkezi haline getiren Inntel Hotel’i görebileceğimiz kısa molamızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

 

5.Gün Tur Güzergahı

Amsterdamİstanbul
AMSTERDAM – İSTANBUL Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından serbest zaman. Rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.ÖRNEK (vb.) OTELLERAMSTERDAM4**** Novotel Amsterdam City vb.OPSİYONEL TUR & ETKİNLİKLER

AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ

335 Euro yerine 300 Euro Tüm etkinlikler paket olarak alındığında geçerlidir.

Amsterdam Kanalları Gezisi 20 Euro

Hollanda Harikaları Gezisi  (Rotterdam & Delft & Den Haag & Scheveningen) 100 Euro

Hobbit Köyü Giethoorn & Kuzey Hollanda Gezisi (Giethoorn & Breezanddijk – Enkhuizen) 125 Euro

Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam Gezisi 90 Euro

Fiyatlar / Kampanyalar

Tur Çıkış Tarihi: 28 Aralık 2022
Tur Adı ve Otel Adıİki Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Odaİlave YatakBebek
0 – 1,99 Yaş
1.Çocuk
2,00 – 11,99 Yaş
2.Çocuk
2,00 – 11,99 Yaş
 
Amsterdam Yılbaşı Rotası Türk Havayolları ile 4 Gece 4* Oteller vb. BB
699,00 EUR
949,00 EUR
699,00 EUR
150,00 EUR
689,00 EUR
689,00 EUR

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Amsterdam (AMS) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri 
4* yıldız otelde 4 gece oda-kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Panoramik Amsterdam şehir gezisi
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel ve turist şehir vergileri
Zorunlu Paket tur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdırı

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

****Vize hizmet bedeli Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Öğle ve akşam yemekleri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Opsiyonel geziler/etkinlikler
Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)
Seyahat Koruma Paketi

Seyahat Koruma Paketi Ücret Detayları 

1.KademeKişi başı Tur bedeli  :   0 — 1.500 EUR  `ya kadar olan tur bedellerinde  — satış fiyatı : 20 EUR   / Sür prim uygulaması (70 yaş üstü misafirler için ) X 2 bedeldir.

Katılımcı Görüşleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amsterdam YILBAŞI – Türk Havayolları ile 4 Gece

4 gece 5 gün

Seyahat Noktaları
Amsterdam
PAYLAŞ

Ulaşım Bilgileri

Gidiş Ulaşımı Turkish Airlines Turkish Airlines – TK 1951 08:45 – İstanbul Havalimanı (IST) 10:35 – Amsterdam, Hollanda (AMS-Schiphol) 

Dönüş Ulaşımı Turkish Airlines Turkish Airlines – TK 1954 18:35 – Amsterdam, Hollanda (AMS-Schiphol) 23:55 – İstanbul Havalimanı (IST)